fbpx

VÝKLAD KARET

Naší zásadou však stále zůstává, že i karty jsou pro člověka jen jakousi "berličkou", která mu ukazuje, jak myslí nebo jakou cestou se má vydat v životě dál. 
 
Nečekejte od nás výklad, který přesně určí, co se Vám kdy stane nebo nestane. Víme už totiž, že osud je skutečně jen to, v co člověk opravdu sám věří. 
 
Proto vězte, že svou budoucnost tvoříte Vy svým myšlením právě v tento okamžik. To, co máme v hlavě, se nám splní. Proto je možné každou situaci v budoucnosti svým myšlením změnit, nepříjemnostem předejít a příjemné věci včetně hojnosti posílit. Žádná událost ve Vaší budoucnosti není jasně daná, celý svůj život si tvoříme sami. Chcete-li se naučit, jak na to, podívejte se do menu Duševní zdraví - Dobromysl a Huna.
 
Doporučení: při výkladu karet u kteréhokoli kartáře si stále udržujte zdravý "selský rozum" a nadhled. Nezapomínejte, že program myšlení, který si uložíte do své hlavy, se Vám splní. Pokud přijmete od kartáře myšlenku, že budete bohatí, tak budete. Stejně tak ale můžete přijmout myšlenku nemoci nebo chudoby. Rozhodnutí, kterou cestou se vydáte, je jen na Vás.