fbpx

PEDIKÚRA

Pedikúra v Oáze, to je víc, než jen nutná péče o nohy. Poznejte opravdovou rozkoš pro vaše unavené nožky...Na naše procedury chodí bez obav i diabetici, protože naše pedikérka Jana patří ke špičkám v oboru.

Objednat
 
Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči o nohy. Od nás nebudete chodit se zalepenými prsty, jak to často vidíme u klientů, kteří přijdou od jiných pedikérek. 
 
Měli byste vědět: 
 
  • správná péče o nohy je velmi důležitá, protože naše nohy nás nosí celý den
  • díky dobře ošetřeným nohám netrpí naše páteř tím, že si hovíme, když máme otlaky, kuří oka nebo mozoly
  • bolesti hlavy často vznikají špatným ošetřením nohou
  • na nohou máme reflexní body všech orgánů v těle, proto je nutné o ně dobře pečovat, aby se zanedbání nohou neprojevilo jinou nemocí 
  • naše kůže má skvělou schopnost: dorůstat, kde je potřeba. Proto je důležité odstraňovat zrohovatělou kůži na chodidlech citlivě a postupně. Pedikérky, které Vám nohy "důkladně oberou" téměř do krve, způsobí jen to, že k nim musíte chodit častěji, protože Vaše kůže o to více a rychleji dorůstá. Když se však odstraňuje pomalu a postupně, četnost návštěv se snižuje, protože kůže nemá potřebu tak rychle dorůstat a zjemní se.
  • neexistuje žádný univerzální způsob provedení pedikúry. Každý jsme jiný a vyhovuje nám něco jiného. Naše pedikúra je šetrná a estetická, příjemná procedura pro tak důležitou část těla, kterou naše nohy jsou. Pokud máte pocit, že chcete cokoli jinak, že chcete více "obrat kůži" nebo více vystříhat nehty, abyste měli pocit "poctivější" pedikúry, řekněte si.  Naše pedikérka Vám však vysvětlí, že méně je někdy více a bude se snažit, abyste objevili výhody šetrnějšího ošetření, které Vaše nohy potřebují.