fbpx

MASÁŽE • KOSMETIKA • PEDIKÚRA • PSYCHOTERAPIE

... jsme tu pro vás už 14 let

Základní myšlenka a vize:

"Každý člověk má právo být zdravý a šťastný."

Jsme relaxační a vzdělávací centrum, které jsem založila v roce 2004.

Mým původním cílem bylo vfotkaLíbaytvořit klidné místo pro odpočinek všem lidem, kteří do mého centra přijdou. Proto vznikl název Oáza klidu. Začínala jsem reflexními masážemi a příjemnými meditacemi pro veřejnost. Postupně jsem ale začala zjišťovat, že mé klienty trápí nejrůznější zdravotní a psychické potíže, se kterými potřebují pomoct

Proto se mým dlouhodobým cílem stala pomoc klientům ve třech základních oblastech života:

1) v oblasti fyzického zdraví,

2) psychického zdraví

3) a v oblasti financí. 

S touto činností mi postupně začali pomáhat i zaměstnanci - terapeuti, se kterými dále rozvíjíme naši společnou životní filozofii. 

Všechny zaměstnance si školíme hlavně sami podle našich představ a stále je učíme nejnovější techniky pro práci s klienty. Absolvují další a další školy, kurzy, psychologické tréninky a lékařské semináře

Vím přesně, co který terapeut umí a jaké techniky používá, proto za něj osobně ručím.

Naší vizí do budoucna je propojení přírodní medicíny s "klasickou západní" medicínou.  Proto spolupracujeme s lékaři, kteří uznávají, že každý z těchto oborů umí své a nejlepších účinků je možné dosáhnout kombinací obou metod.

Terapie u nás proto nemusíte před svými lékaři tajit, naopak se vždy snažíme o spolupráci s respektem k jejich práci.

Jestli se Vám naše myšlenky a práce líbí, řekněte nám to. Pokud se Vám cokoliv nelíbí nebo nevyhovuje, řekněte nám to také. Jsme tu pro Vás a budeme se snažit vyhovět Vašim požadavkům a přáním. Právě podle Vašich přání rozšiřujeme naše služby a činnosti tak, abyste s námi mohli prožívat každý den jako ten nejlepší ve svém životě.

Přejeme Vám, ať je každý Váš den plný radosti a klidu.

Libuše Choloniewská